izmir kasko fiyatları

Kasko trafikte karşılaşılan kazalar sonucunda oluşan hasar ve tedavi için yanınızdadır.

Kasko sigortası kişinin trafikte başka bir araca çarpması durumunda devreye girdiği gibi, başka bir aracın kişinin aracına çarpması sonucunda da zararın karşılanmasını sağlar.

Kişinin yaptığı bir trafik kazası sonucu bir insanın hayatını kaybetmesi, yaralanması ya da vücudunda kalıcı sakatlık oluşması hallerinde de, tedavi masrafları ya da vefat eden kişinin ailesince açılan davalarda yine kasko devreye girmektedir.

Kişinin yaptığı kazada tamamen kusurlu olması durumunda da zararın karşılanmasını sağlayan kasko sigortası, ülkemizdeki sürücülerde oluşan genel kanaatin aksine, yapılan kazada sürücünün kastı ya da art niyeti olmaması halinde kişi kusurlu dahi olsa kaskosu masrafları karşılamaktadır.
Trafikte karşılaşılan kazalarda trafik sigortası ve kaskonun karşılamadığı durumlar şoförün ehliyetsiz ve alkollü olmasıdır.

Kişinin aracının bazı bölümlerinin yenilenmesini sağlamak amacıyla kasıtlı olarak kaza yapması gibi durumlarda da kasko masrafları karşılamamaktadır.
Trafikte sürücünün karşılaştığı kazalar sonucu oluşan zararlar kapsamına yapılara verilen zararlar da dahildir. Şehir içerisinde değerli bir heykele, tarihi esere, binaya ya da herhangi bir kamu malına çarpılması durumunda da kasko oluşan hasarı karşılamaktadır.

Kasko poliçeniz size birçok kolaylık sağlamak için her zaman yanınızdadır,
Her hangi bir kaza yaptığınızda taksi hizmeti sağlar ve size gideceğiniz yere kadar bırakır eğer şehirlerarası bir yolculuk yapacaksanız biletinizi bile temin eder.

Gidemeyecek durumdaysanız 3 güne kadar otel masraflarınızı karşılar.